Duolla lampy ciekawym i dostępnym cenowo oświetleniem

lampa-stolowa-malibu-8320

Częstsze przebywanie w domowych wnętrzach może być zachętą do odświeżenia pewnych elementów wystroju o nowe designerskie oświetlenie. Wraz z decyzją o zakupie dobrze będzie zapoznać się z ofertą polskiego producenta Duolla. Asortyment tej firmy jest godny polecenia nie tylko ze względu na zalety projektowe, lecz także z powodu przystępności cenowej.

Cena lamp wiszących

Duża część produktów, którą udostępnia Duolla producent oświetlenia, to jednopunktowe lampy wiszące. Sa one podstawą oferty firmowej. Mają proste, klasycyzujące konstrukcje z materiałowym abażurem.

Spośród kilkudziesięciu dostępnych obecnie modeli niewiele z nich kosztuje w przedziale od około 250 do 300 złotych – są modele w niższej cenie. Duolla lampy z tej grupy cenowej to między innymi modele Andromeda – z chromowaną konstrukcją bazową z miedzianą otoczką na abażurze lub złotą czy ecru.

Innym modelem jest ten najdroższy – Duolla lampa Lotos z trójdzielnym, pierścieniowym abażurem z poliestru – na duży gwint. Sama oprawa wykonana jest w chromowanym wykończeniu, a długość jest regulowana.

Wersją środkową w tej grupie cenowej są lampy Coma z czarną oprawą w trzech wariantach kolorystycznych. Mając nietypowy kształt nieregularnego walca, będą ciekawym wyposażeniem eleganckiego wnętrza.

Firma dysponuje także kilkunastoma modelami lamp z trzema punktami światła.

I tu pojawia się zaskakujące wzornictwo oparte także na żywej kolorystyce – jak w przypadku modelu Rossa. Trzypunktowe lampy zaprojektowane jako trzy małe niezależne i połączone abażury, są wykonane w wesołej tonacji barw i użytej grafiki nadruku. Są one dostępne w cenie około 230 złotych z materiałowym abażurem. Modele o stonowanej kompozycji kolorów, utrzymane w brązach czy ecru, to koszt powyżej 300 złotych. To między innymi model Opera z dużym pojedynczym abażurem. Jest kilka trzypunktowych lamp na listwie. Tu także jest nowatorskie wzornictwo – łączące bawełniane abażury z metalem.