Czym są manipulatory marki Satel?

manipulatory satel

Systemy alarmowe są niezwykle ważnym elementem w zabezpieczeniu domów, biur czy sklepów przed włamaniem i kradzieżą. Jednak aby te systemy działały skutecznie, potrzebne są odpowiednie urządzenia służące do ich obsługi i nadzoru. W tym artykule skupimy się na dwóch popularnych urządzeniach: manipulatorach Satel.

Satel manipulatory – co to jest?

Satel to polska firma specjalizująca się w produkcji systemów alarmowych oraz urządzeń służących do ich obsługi i nadzoru. Jednym z takich urządzeń są manipulatory – panele umożliwiające zdalne zarządzanie systemem alarmowym.

W jaki sposób działają Satel manipulatory?

Satel manipulatory umożliwiają użytkownikom zdalną kontrolę nad systemem alarmowym. Dzięki nim można włączyć i wyłączyć alarm, sprawdzić jego status oraz dostosować parametry działania systemu. Manipulatory są zazwyczaj wyposażone w wyświetlacze LCD, klawiatury oraz przyciski funkcyjne, dzięki którym użytkownik może łatwo i szybko zmienić ustawienia systemu.

Dwa rodzaje Satel manipulatorów

Satel oferuje dwa rodzaje manipulatorów: INT-KLCD i INT-TSG. Oba urządzenia charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz prostą i intuicyjną obsługą.

  • INT-KLCD to manipulator z wyświetlaczem LCD o przekątnej 32 znaków oraz podświetleniem LED. Urządzenie posiada klawiaturę umożliwiającą wprowadzenie kodu dostępu oraz przyciski funkcyjne pozwalające na sterowanie systemem.
  • INT-TSG to manipulator przystosowany do pracy w trudnych warunkach. Urządzenie jest wodoszczelne oraz wytrzymałe na wstrząsy i wandalizm. Manipulator wyposażony jest w klawiaturę i przyciski funkcyjne, a także podświetlenie LED.

Oba rodzaje można kupić tutaj

Satel manipulatory to urządzenia, które umożliwiają zdalne zarządzanie systemem alarmowym. Dzięki nim użytkownik może włączać i wyłączać alarm oraz dostosować jego ustawienia. Satel oferuje dwa rodzaje manipulatorów: INT-KLCD oraz INT-TSG, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz prostą obsługą. Jeśli poszukujesz urządzenia do zarządzania systemem alarmowym, Satel manipulatory mogą być dobrym wyborem.